Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce

sport top
Champion or Winner gold trophy in the shape of a textured 3D number one for 1st place over blue with copy space

W Polsce z biegiem czasu powstaje coraz więcej zakładów bukmacherskich. Z każdej strony bukmacherzy proponują nam wszelakie bonusy, nagrody czy konkursy. Nic dziwnego, że w zalewie ofert osoba rozpoczynająca swoją przygodę z zakładami sportowymi nie wie czyje usługi wybrać. W dzisiejszym artykule przedstawię subiektywny rankingnajlepszych bukmacherów w naszym kraju. Kolejność wypisanych usługodawców jest losowa.

Zakłady bukmacherskie STS

Są niezwykle proste w swojej ofercie. Posiadają szeroką listę propozycji, w których można spróbować szczęścia. Proponują zarówno najpopularniejsze ligi zagraniczne w piłkę nożną, jak Liga Mistrzów czy Premier League, jak i te mniej znane. Lista sportów do obstawiana jest również bardzo imponująca. Oprócz piłki nożnej w STS można znaleźć m.in. koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, hokeja na lodzie i wiele, wiele innych. Na samym początku można spodziewać się bonusu w postaci dodatkowych środków pieniężnych, jeżeli spełni się określone warunki. Więcej o zasadach bonusów i konkursach można przeczytać na regulaminie strony.

Legalny bukmacher ETOTO

Zakłady bukmacherskie, których twarzami są tacy komentatorzy sportowi, jak m.in. Mateusz Borek czy Tomasz Smokowski. W E-Toto oprócz rozmaitej oferty sportowej można znaleźć liczne konkursy, w których do wygrania są środki do wykorzystania na tym portalu. Kursy proponowane przez tego bukmachera są bardzo atrakcyjne dla użytkownika, a sposób poruszania się po stronie bardzo przejrzysty i nawigacyjny.

Polski bukmacher Fortuna

Oficjalny sponsor drużyny Legii Warszawy. Dzięki temu w jednym z działów można śledzić najnowsze wiadomości dotyczące klubu ze stadionu przy ulicy Łazienkowskiej. Jeden z najbardziej znanych bukmacherów w Polsce. Ciekawym zjawiskiem na stronie Fortuny jest Strefa Typera, gdzie klienci mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat poszczególnych meczów.

Części wspólne

Wymienione przeze mnie zakłady bukmacherskie mają wiele punktów wspólnych. Posiadają wiele bonusów, które raz na jakiś czas są aktualizowane. Oferują bardzo atrakcyjne kursy oraz możliwości takie, jak np. cashout, dzięki któremu można wypłacić pieniądze jeszcze przed zakończeniem ostatniego spotkania na kuponie. Mam nadzieję, że powyższy ranking pomoże wybrać Ci początkujący graczu swojego ulubionego bukmachera. Niemniej jednak można wypróbować każdego na ofertę z każdego indywidualnie i wybrać swojego ulubionego.