Modne stroje kąpielowe lato 2022 – na jakie modele stawiać, aby dobrze wyglądać?

stroj kapielowy

W myśl zasady body positive szalenie modne jest stawianie na różnej maści stroje kąpielowe i dodatki, które podkreślą nasze atuty i wpiszą się w indywidualne preferencje. Moda plażowa 2022 jest więc bardzo różnorodna. Coś dla siebie znajdą w niej zarówno posiadaczki krągłych kształtów, jak i bardzo szczupłej sylwetki. Na topie są stroje dwuczęściowe, jednak po długiej przerwie wracają z przytupem na wybiegi także modele jednoczęściowe. Sprawdźmy jednak które z nich najmocniej wyróżniają się na tle trendów w modzie plażowej 2022.

Stroje kąpielowe 2022 – panterka w roli głównej

Panterka była już dawno nie widziana w trendach, a zwłaszcza w tych dotyczących mody plażowej. W tym roku wraca jednak na wybiegi i udowadnia, że jest ozdobą samą w sobie. Szalenie modne są stroje, które zdobi ów motyw – i mowa tu zarówno o tych w wersji solo, jak i dwuczęściowej. Co ważne – nie jest potrzebne żadnego rodzaju dodatkowe zdobienie, aby było ciekawie – mowa zarówno o koronkach, jak i falbankach etc.

Modne stroje kąpielowe 2022 – postaw na moc pasteli

Pastele są już taką klasyka gatunku. Mocno osadziły się w trendach i nic nie wskazuje na to, aby szybko miały z nich zniknąć. Modne stroje plażowe 2022 które zdobią pastelowe dekory, to przede wszystkim liliowe tonacje, jak również pudrowy róż. Można stawiać także śmiało na błękity, jak i zielenie. W palecie topowych barw znalazło się także miejsce dla bananowego odcienia, jak i brzoskwiniowego. Te są niewątpliwie bardzo oryginalne i energetyczne. Co istotne – pastelowe kolory są już ozdobą samą w sobie, o czym przekonują światowej klasy projektanci. Nie potrzebują dodatkowych koronek czy też falbanek. Stroje osadzone w ich tonacji są na topie w wersji klasycznej.

Modne stroje plażowe 2022 – postaw na pomarańcz

Pomarańcz był dość dawno niewidziany w trendach i czas najwyższy, aby to zmienić. Tegoroczne trendy udowadniają, że może być on naprawdę energetyczny i zdobić każdą sylwetkę. Co ważne, niewątpliwie podkreśla on opaleniznę i nie pozwala przejść obojętnie obok siebie. W strojach utrzymanych w tej tonacji można poczuć się więc niezwykle kobieco oraz estetycznie. Z jego pomocą podkreślimy wszystkie atuty i umiejętnie ukryjemy różnego rodzaju mankamenty. Dobrą praktyką jest stawianie na ten kolor zarówno w strojach jednoczęściowych, jak i tych, które posiadają dwie części.