Nie widać a kusi… O perfumach idealnych na randkę

Nie wygląd, grubość portfela czy drogi garnitur, ale zapach jest dla wielu kobiet tym, co pociąga najbardziej. Mężczyźni są mniej skłonni do takich wynurzeń, jednak na nich zapach działa jeszcze bardziej podprogowo. Doskonale dobrane perfumy – do pory roku, pory dnia, ubrania czy okazji – mogą stanowić idealne uzupełnienie wyglądu każdego czy każdej z nas. Które zapachy powinniśmy wybrać na randkę?

Podkreślenie, a nie zastąpienie

Perfumy nie są i nie mogą być daniem głównym Twojego wyglądu. To coś, co subtelnie podkreśli atuty, pozostawi po sobie dobre wrażenie i zawróci w głowie. Jeśli jednak szukasz sposobu na kobiety bez ciekawego „ja” – lepiej zrezygnuj już teraz. Zapachy, które na sobie nosimy to nasza broń, ale jednocześnie i zagrożenie. Nie ma nut aromatycznych, które podobają się każdemu. Dlatego wybierając nasze perfumy na randkę warto o tym pamiętać.

Szukasz perfum idealnych dla siebie? Odwiedź: https://hurtownialuka.pl/pl/106-perfumy-i-kosmetyki

Silny, krótkotrwały akcent czy słaby powiew obecności?

Wszystko zależy oczywiście od tego z kim odbywa się randka oraz która to już z kolei. Na pierwsze lepiej nie wybierać silnych zapachów, które mogłyby wypełnić sobą przestrzeń i zadusić drugą stronę. Tyczy się to zarówno jednej, jak i drugiej strony, jednak niewątpliwie to mężczyźni częściej wybierają mocne, a często także krótkotrwałe, perfumy. Przy pierwszym spotkaniu lepiej postawić na coś lekkiego, delikatnego oraz zwiewnego. Jednak coś, co będzie długo trzymało się na skórze.

Czy perfumy są sexy?

Zdecydowanie tak, jednak tylko wówczas, gdy zapach się nam z czymś kojarzy. Niemal każde wspomnienie, każda chwila ma swój zapach. Tak samo jest z osobami, miejscami oraz wydarzeniami. Jeżeli randka kojarzy nam się miło, to zapach automatycznie takim się stanie, jednak równie dobrze może być tak, że to zapach kojarzy nam się przyjemnie, a więc i to rzutuje na randkę. Nie można jednak jednej, konkretnej łatki przypiąć pod osobny rodzaj perfum, gdyż nie sposób przewidzieć, jak zadziałają na zmysły drugiej osoby.
Wybierając stylizację na randkę czy spotkanie z partnerem możemy pobawić się zapachami, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Zawsze możemy wybrać klasykę, jak La vie est belle. Pamiętajmy jednak o kilku zasadach, aby zbyt intensywna czy niewłaściwie dobrana nuta nie przekreśliła naszych dalszych planów.