Gdzie można zakupić autogaz hurtem?

hurtowy zakup autogazu

Ceny paliw obecnie poszły mocno w górę, ucierpiał na tym również autogaz i jego cena wzrosła. Dlatego wielu kierowców i przedsiębiorców, którzy kupują dużą ilość autogazu coraz częściej myśli o zakupie hurtowym, który jest o wiele bardziej opłacalny, taką inwestycję najczęściej przperowadzają również stacje paliwowe. Autogaz to mieszanina węglowodorów, gdzie największy skład zawiera propan i butan. Najczęściej wykorzystuje się go w instalacjach LPG zamontowanych w samochodach, jest to tańsze rozwiązanie niż beznyna czy ropa, a zarazem jest o wiele lepsze dla środowiska. Czy więc warto zakupić autogaz hurtem i gdzie w takim razie można go nabyć?

Zakup autogazu hurtem

Kupno autogazu hurtem to z pewnością dobra decyzja, dzięki temu zapłaci się o wiele mniejszą cenę niż ta, która widnieje na stacji. Sama cena autogazu jest i tak o wiele niższa niż benzyny czy oleju napędowego, dzieje się tak ze względu na to, że autogaz jest trzykrotnie mniej opodatkowany niż inne paliwa. Warto również wiedzieć o tym, że jest to produkt, który powstaje ubocznie, co również wpływa na jego cenę. Auto gaz hurt w Łodzi to miejsce, w którym można zakupić autogaz w cenie hurtowej, firma zaopatruje zarówno stacje paliwowe, jak i przedsiębiorstwa transportowe.

Auto gaz w Łodzi jest świetną ofertą dla swoich klientów, ponieważ firma ta zajmuje się zaopatrywaniem paliw w całym województwie łódzkim, a do jej klientów należy, chociażby stacja paliw Avia. Warto również wspomnieć, że firma Kwiatkowski ma najwyższej jakości transport, który umożliwia bezpieczne dostarczenie paliwa do każdego klienta. W jednej cysternie może być nawet kilkadziesiąt tysięcy litrów paliwa.

Co jeszcze warto wiedzieć o autogazie?

Autogaz to mieszanka łatwopalna, która po zmieszaniu z powietrzem może okazać się wybuchowym połączeniem. Dlatego tak ważne jest, aby firma, która dostarcza autogaz do klienta, spełniała wszystkie normy bezpieczeństwa swoich pojazdów oraz posiadała odpowiednie certyfikaty uprawniające do transportu paliw.