Firmowe kurtki z nadrukiem – zalety, rodzaje i zakup

Chcesz zapewnić pracownikom komfort podczas chłodnych dni? Postaw na firmowe kurtki reklamowe uzupełnione o nadruk wykonany na zamówienie! Jakie są zalety zakupu takiej odzieży? Jakie rodzaje kurtek oferują producenci? Gdzie je zakupić? Oto odpowiedzi na najczęstsze pytania!

Kurtki reklamowe – kiedy warto je zakupić?

Zamówienie na kurtki z nadrukiem najczęściej składają te firmy, których pracownicy wykonują obowiązki na zewnątrz, na przykład zajmują się transportem, budownictwem, wykończeniem, serwisem, sprzedażą w warunkach terenowych.

Kurtki reklamowe, które uzupełnione są o logo firmowe, mogą wtedy skutecznie promować firmę. Umieszczone na nich logo lub inne napisy albo grafiki budują profesjonalny wizerunek i powodują, że pracownicy odbierani są lepiej, co wpływa na opinię na temat firmy oraz na jej powodzenie wśród klientów.

Oczywiście, kurtki z nadrukiem to również większy komfort dla pracowników, którzy mogą wtedy korzystać z wygodnych i ciepłych okryć wierzchnich przekazanych przez pracodawcę.

Rodzaje kurtek z nadrukiem – co wybrać?

Producenci oferujący kurtki z nadrukiem reklamowym mogą zaprezentować klientom wiele modeli do wyboru. Są to kurtki przeznaczone dla mężczyzn, kobiet, kurtki unisex.

Wśród najczęściej kupowanych modeli znajdują się:

  • kurki softshell – wygodne kurtki przejściowe wykonane z materiału nadającego im odporność na opady i wiatr

  • kurtki zimowe – grube kurtki z ociepleniem, na przykład kurtki pikowane, które doskonale nadają się do użytkowania w sezonie zimowym

  • kurtki polarowe – ciepłe kurtki wykonane z polaru, mogą być używane również jako bluzy do noszenia pod kurtkami softshell, zimowymi

  • kurtki wiatrówki – cienkie kurtki, które spełniają funkcję przeciwdeszczową i chronią przed wiatrem, często są pakowane do małych woreczków, aby można było wygodnie je nosić ze sobą

  • kurtki robocze – rodzaj kurtek, które wyróżniają się wzmocnioną konstrukcją i odpornymi materiałami, doskonale nadają się do prowadzenia prac w terenie

Gdzie kupić kurtki reklamowe z nadrukiem?

Obecnie kurtki z nadrukiem w wielu wariantach do wyboru można łatwo kupić je bezpośrednio u producentów gadżetów reklamowych. Zamówienia mogą być również składane przez internet, co powoduje, że zakup produktów jest bardzo łatwy i szybki.

Aby złożyć zamówienie na odzież reklamową, konieczne jest przekazanie do producenta projektu graficznego, który ma znaleźć się na kurtce.

Czas realizacji zamówienia jest zależny od wybranych kurtek oraz od ich liczby. Zazwyczaj trwa od kilku dni do kilku tygodni.