Atrakcyjne, darmowe zegarki – konkurs Giacomo Design

zegarek

Firma Giacomo Design przygotowała niespodziankę dla klientów, ogłaszając prosty konkurs, w którym do wygrania są darmowe modne zegarki. Ażeby wziąć w nim udział, wystarczy zostawić komentarz na stronie producenta, przekonujący, dlaczego właśnie mi firma powinna podarować zegarek. Giacomo Design gwarantuje rozdanie 3, wybranych przez użytkowników zegarków.

Jak otrzymać zegarek?

Ażeby otrzymać markowy zegarek, użytkownik musi wykonać następujące czynności:

  1. Wybrać interesujący go model
  2. Opisać dlaczego właśnie ten zegarek jest wyjątkowy
  3. Uargumentować, dlaczego firma powinna nagrodzić właśnie jego

Sprawa wydaje się zatem prosta, jednak wygrana w konkursie nie będzie możliwa bez kreatywności i zaangażowania. W jaki sposób przekonać do siebie jury konkursu? Na pewno wskazane jest poczucie humoru i oryginalność komentarza. Im dłuższa i mniej ogólnikowa treść, tym większe szanse na otrzymanie nagrody.

Szeroki wybór zegarków Giacomo Design

Przed rozpoczęciem tworzenia wyjątkowego wpisu na stronie, trzeba dokonać wyboru zegarka. Wbrew pozorom, może to nie być wcale tak proste zadanie. Wybór jest bowiem ogromny, gdyż producent posiada w ofercie zegarki niemal każdego rodzaju. Klient znajdzie zarówno modele z metalowymi bransoletami, jak i takie na skórzanych paskach. Ponadto, chlubą producenta są eleganckie i sportowe zegarki drewniane.

Udział w konkursie to dobry sposób na pozyskanie nowego zegarka dla siebie samego lub też dla kogoś bliskiego. W asortymencie sklepu znajdują się zegarki męskie, jak i kobiece. Każdy z eleganckich modeli doskonale nadaje się na prezent. Świetnie w tej roli sprawdzą się również niebanalne zegarki drewniane, które przyciągają wzrok swoim designem.

Zegarek dający zwycięstwo

Dokonując wyboru zegarka, warto również zastanowić się, jak go opisać. Prawdopodobnie, wskazanie na oryginalny, niebanalny model da nieco większe szanse na zwycięstwo, gdyż w tym przypadku stworzenie kreatywnego komentarza po prostu wydaje się zdecydowanie prostsze.

Niektórym mogłoby się wydawać, iż aby otrzymać nagrodę, lepiej zdecydować się na wybór któregoś z tańszych modeli. Jednak firma Giacomo Design gwarantuje, iż cena zegarka nie ma znaczenia, a pod uwagę będzie brana jedynie treść komentarza. Tym samym można się spodziewać, że wśród nagród znajdzie się również któryś z najcenniejszych zegarków dostępnych w sklepie.

Szanse na zwycięstwo w organizowanym przez Giacomo Design konkursie ma każdy, a udział w nim nic nie kosztuje. Zatem z pewnością warto wziąć udział w zabawie, która może zakończyć się pozyskaniem zegarka, który będzie wiernie służył przez wiele lat.