Proste pozycje seksualne – inaczej

Często bywa tak, że mamy swoje ulubione, sprawdzone już pozycje seksualne inie staramy się, nie próbujemy a nawet nie chcemy próbować niczego nowego. Szkoda. Wiele się na tym traci. W artykule przedstawimy wam 3 proste pozycje seksualne, które dzięki małej odmianie są wyjątkowe a nie wymagają od nas gibkości, której mógł by pozazdrościć niejeden lekkoatleta.

Wypróbuj już dziś!

Od tyłu, ale nieco inaczej.

-Każ ułożyć się swojemu partnerowi wygodnie na plecach. Usiądź na nim (tyłem!) – tak by swoje nogi mieć na zewnątrz jego nóg. Kiedy ten już się w Ciebie zanurzy, oprzyj się na rękach i nogach – co za tym idzie – to Ty panujesz nad sytuacją. To Ty kontrolujesz prędkość i stymulację punktu G.

Na brzegu rozkoszy…

-Usiądź wygodnie na kanapie, w taki jednak sposób, żeby opierać się na łokciach, podczas gdy nogi będziesz trzymać na podłodze, pod kątem 90 stopni. Postaw płasko stopy a partner niech klęczy przed Tobą. Teraz oboje będziecie mogli kontrolować tempo i głębokość i cały rozwój sytuacji!

Piłka do fitnessu.

-To nieco trudniejsza pozycja, ale odrobina umiejętności sprawi, że seks będzie nieziemski. Ułóż się na plecach na swojej piłce do ćwiczeń – im większa, tym lepsza. Daj ręce za piłkę i zwieś na niej wygodnie głowę. Postaraj się rozluźnić. Teraz Twój partner będzie na Tobie, kiedy stabilnie oprzesz się na stopach, możesz przyciągnąć do siebie partnera za pośladki tak mocno jak potrafisz. To będzie wyjątkowo głęboka penetracja…

Na Misjonarza – ale odwrotnie…

-Niech Twój partner wygodnie ułoży się na łóżku, na plecach. Lekko rozsunie nogi a Ty wskocz na niego, niech wejdzie w Ciebie najgłębiej jak potrafisz, teraz wyprostuj swoje nogi do tyłu, sprawiając, że Twoja dziurka zaciśnie się na penisie partnera – to dość trudna, ale niesamowicie ciekawa i dająca głębokie, wręcz nieziemskie doświadczenia pozycja.


Źródło: darmowe-pornosy.pl