Balony cyfry z helem – kilka pomysłów nie tylko na urodziny.

balony eventowe

Myśląc o balonach, od razu kojarzą nam się z urodzinami. Czy jednak tylko na taką okazję możemy potrzebować takiej dekoracji? Zachęcam do zapoznania się z kilkoma inspiracjami, gdzie i w jaki sposób możemy wykorzystać tytułowy balon cyfrę pompowaną helem.

Zacznijmy od urodzin…

Świetną dekoracją z okazji urodzin może być sam balon cyfra. Poprzez swoje niecodzienne gabaryty sprawdzi się jako prezent. Jeśli chcemy, by unosił się napełniony go helem lub za pomocą taśmy przyklejony do ściany balon napełniony powietrzem. Taka dekoracja będzie też pięknie wyglądać w lokalu, który wynajmujemy. Noga być to same cyferki lub w połączeniu z balonikami gumowymi.

Jubileusz firmy, hucznie czy bez fajerwerków?

Jeśli nasza firma jest już od jakiegoś czasu na rynku pochwalny się tym. Każde okazja jest dobra, by świętować. Skoro jesteśmy już np. rok w branży, w oknie witryny możemy postawić balon jedynkę, która przyciągnie klienta lub zrobić mini sesje fotograficzną na Instagrama. W ramach promocji możemy też rozdawać małe baloniki gumowe z naszym logo lub po prostu kolorowe. Jeśli nasza firma jest na rynku już jakiś czas, oryginalnym pomysłem będzie zrobić z balonów foliowych w kształcie cyferek rok założenia firmy.

Sezon wyprzedaży trwa.

Często szukamy sposobu, by obwieścić światu o wyprzedaży np. w naszym lokalu. W tym celu możemy połączyć balon cyfrę z symbolem %. Tworząc takie rabaty, przyciągniemy uwagę przechodniów i zyskamy wiele odwiedzin w naszym np. lokalu.

Teraz coś dla fanów Internetu.

Wiele osób prowadząc swoje fan page, czy kanały na YouTube ceni każdego lika i subskrypcję. Gdy osiągniemy wymarzoną cyfrę, możemy się pochwalić, robiąc zdjęcia lub filmik z balonem cyfrą, kombinacja cyfr lub dodatkowo literką tworząc np. 1K. Przyciągnie to uwagę obserwujących, a my w ten sposób poszukujemy naszym fanom.

Pierwsze miejsce, uczcij to!

Jeśli twój bliski brał udział w zawodach i wraca na podium, a chce

sz go zaskoczyć, możesz podkreślić to, wręczając mu balon cyfrę z helem. Będzie mu ona przypominać o jego wygranej przez długi czas. Poprzez swój ogromny rozmiar dasz mu do zrozumienia, jak bardzo jesteś dumny z jego osiągnięć.

A może by tak romantycznie?

Każda para szczyci się stażem swojego związku. Rocznicę należą do tych dni, gdy zakochani skupieni są na sobie. Można zaskoczyć ukochaną osobę właśnie taką dekoracją z balonów cyfr napompowanych helem, które będą odzwierciedlać ilość spędzonych lat. Ma pewno będzie to miły akcent tego dnia i zostanie zapamiętany na długo.

Balony cyfry można wykorzystać naprawdę przy wielu okazjach. Dostępnych na rynku jest teraz gama kolorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ważne czy na prezent, czy dla promocji wywoła wiele uśmiechu i zadowolenia. Pamiętajmy aby wybierać baloniki od dobrych producentów i w sprawdzonych lokalnych firmach. Zaoszczędzi nam to nerwów przy ewentualnym uszkodzeniu balonika. Warto do balonika dokupić ciężarek, po zakończonych zdjęciach można będzie go przyczepić, spokojnie doczeka w wyznaczonym miejscu do końca uroczystości.